Dolní Újezd zvítězil zaslouženě 5:1

24.09.2017

Dolní Újezd - Kunčina 5:1 (1:1)

Branky: 43. a 78. Mandlík, 47. Drahoš, 75. Frňka, 76. Štarman - 8. Šmehlík. Rozhodčí: Vaško. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Dolní Újezd: Janecký - Kabrhel, J. Vomáčka, Mandlík, P. Frank, Frňka, Drahoš (80. Michal Nádvorník), Vrabec, Štarman (84. Rejman), Kopecký (86. Doležal), O. Klusoň. Kunčina: Hutira - Zeman (80. J. Brychta), Eliáš, Pešava, Švanda, Sedláček, O. Brychta, Šmehlík, Tlustoš, Pařil (70. Kumhala), T. Pagáč.

V Dolním Újezdu přivítali domácí poprvé minimálně v novodobé historii v okresním derby Kunčinu. A ta začala hodně svižně, po osmi minutách se ujala vedení a domácím nějaký čas trvalo, nežli se z překvapivého úvodu vzpamatovali. Teprve těsně před pauzou Mandlík vyrovnal, po změně stran otočil vývoj skóre Drahoš, ale Kunčina ještě čtvrthodinu před koncem živila svoji naději. Potom však nadešla smrtící újezdská tříminutovka, domácí rychle nasázeli tři góly a bylo hotovo.

Tomáš Abt, trenér TJ Sokol Dolní Újezd: Úvod zápasu patřil spíše soupeři, který se prezentoval běhavým fotbalem, dobře dostupoval naše hráče a ti s tím měli značné problémy, což vyvrcholilo obdrženým gólem. Nám v prvním poločase vázl přechod do útoku, i přesto jsme před odchodem do kabin stihli vyrovnat. Po změně stran jsme získávali stále více půdu pod nohama, od chvíle, co jsme dali na 2:1, jsme měli navrch, hosté trochu odpadli a my toho využili ke vstřelení dalších branek. Výhra je zasloužená, ale pro Kunčinu šlo o nezasloužený debakl, prezentovala se sympatickou hrou.

Vlastimil Suchý, trenér TJ Sokol Kunčina: Od pátku se omluvilo pět hráčů kvůli nemoci a ve dvanácti lidech se I. A třída nedá hrát, tím spíše proti tak kvalitnímu soupeři. Začali jsme nadějně, brzy vstřelili branku a druhá nám nebyla uznána pro ofsajd. Pak měli několik šancí domácí, po našem špatném odkopu vyrovnali. Hned zkraje druhé půlky jsme prováhali možnost v malém vápně, z protiútoku naopak inkasovali a taktovka přešla do rukou domácích. Zhruba od 65. minuty byli lepší, přidali další rychlé góly, nám docházely síly a neměli jsme možnost prostřídání. Výsledek vypadá hrozně, ale myslím, že jsme herně nepropadli, alespoň po větší část zápasu, a porážka je krutá.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky