Hokej v Kunčině skončil 7:4 pro domácí

16.09.2017

Průběh utkání:

3. min. - Sedláček kouzlí na středu hřiště a posílá kolmici na Pařila, ten zachovává chladnou hlavu a přihrává na střed hřiště Tlustošovi, který otevírá skóre.

8. min. - Střela hostí letí metr nad bránu.

19. min. - Franta Pařil střílí levačkou po rohovém kopu domácích, na brankové čáře stojí několik protivníků, které nedokázal prostřelit.

20. min. - Sedláček kroutí míč do vápna a Pařil navyšuje skóre utkání.

32. min. - Tutovka hostí, Froš však míří vysoko nad.

34. min. - Nákop Zemana na Pařila, ten prodlužuje na Tlustoše, který navyšuje skóre na 3:0 pro domácí.

42. min. - Tlustoš postupuje sám na bránu a trefuje tyč, od ní se míč odráží do rukou brankáře.

Kdyby poločas skončil výsledkem 7:3, nikdo by se nemohl divit. Zápas bez obran se musí divákům líbit.

48. min. - Scholze vybojoval míč a posílá jej napravo, Tlustoš míč navádí na střed a posouvá na Švandu a ten střílí pravačkou metr vedle.

POZOR!!! Dvě rychlé branky hostí po obrovském nedůrazu ve hře domácích. Hosté snižují na 2:3.

63. min. - Dlouhý pas na Sedláčka, ten si míč perfektně zalepil a poslal jej na zadní tyč na Scholzeho, který navyšuje skóre utkání na 4:2.

65. min. - Hutira vykopává míč na Tlustoše, ten posílá doprava na Kalába, který trefuje tyč,

68. min. - Švanda nešťastně v souboji namazal soupeři míč do malého vápna, hrubka potrestána a soupeř snižuje na 3:4,

69. min. - Hosté se nestačili ani vzpamatovat a Tlustoš kompletuje hattrick ihned z rozehrávky.

72. min. - 5:4 !!!

80. min. -  Eliáš vybojoval míč na středu hřiště a posunul jej na Tlustoše, ten vybojoval penaltu pro Spálenského, který jí se štěstím proměňuje...

84. min. - Perfektní práce pro Tlustoše, který připravil tutovku pro Laďu Pagáče, ten bránu přestřeluje.

85. min. - další šance Švandy, míč mu utíká do autu.

89. min. - Šmehlík navyšuje skóre na 7:4.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky