Kunčina poráží rezervu Svitav 3:1

01.10.2017

Průběh utkání:

4. min. - rohový kop domácího Sedláčka zasahuje na přední tyči hlavou Crha, jeho střela míří pouze do tyče Cabalovy brány

7. min. - Přímý volný kop Švandy odvrací svitavští mimo nebezpečné území

8. min. - Svitavy dlouho čekaly v obranné ulitě na svou šanci a ta přichází po ztrátě míče a nezakončeném rohovém kopu domácích. Odkopnutý míč z vápna si našli hosté a jejich brejk se zdá být smrtícím, jdou na samotného couvajícího stopera Pešavu. Na hranici velkého vápna však hostující Škeřík nepochopitelně nenahrává na druhou stranu třem svým spoluhráčům do prázdné brány, nýbrž střílí mimo Hutirovu bránu. Veliké štěstí pro domácí, hosté jasně ukázali, že budou čekat na brejky, hra do plných Kunčině dlouhodobě nejde...

10. min. - Sedláček perfektně řeší situaci na polovině hřiště a čechrá míč na nabíhajícího Tlustoše na pravé straně hřiště, toho bohužel zradil první dotyk a míč mu utíká.

16. min. - Tomáš Brychta se staví k exekuci PVK na 22 metrech od brány po faulu na Šmehlíka. Míč letí kousek nad břevno,

21. min. - Juklova střela z přímého volného kopu letí vysoko nad domácí svatyni.

24. min. - Závar ve vápně domácích po standardní situaci, důležitý obranný zákrok předvádí Tomáš Pagáč.

Domácím se nedaří otevírat skuliny v obraně Svitav, ty brání skvěle...Domácí drží míč, ale kombinace nemá tu správnou šťávu, často předržují míč a brzdí rozehrávku, neexistuje moment překvapení. Nic podstatného se ve druhé polovině první půle nestalo, divák musí být zklamán.

46. min. -  Pokyny trenéra Suchého si bere k srdci Tlustoš, který pálí z hranice šestnáctky pravačkou -Cabal prokazuje svoje kvality a vyráží na rohový kop.

49. min. - Švanda utáhl svou střelu levačkou z ideální pozice po faulu na Tomáše Brychtu, Cabal opět na místě...

50. min. - Rohový kop domácích je rozehrán na sbíhajícího Tomáše Brychtu, jehož střela z první letí nad bránu.

59. min. -  Šmehlík se perfektně protáhl na pravé straně do vápna a nahrává pod sebe na Míru Tlustoše, jeho dělovku sráží svitavská obrana do Cabala. Hostě mají štěstí

61. min. - Nesmyslné bránění rozehrávce na polovině hřiště předvádí Říha a vidí druhou žlutou kartu, následně červenou a oslabuje svůj tým.

67. min. - Zdeněk Pešava posílá krásný dlouhý míč do prostoru na Tomáše Brychtu, ten nejprve odhlavičkoval míč a následně byl srolován Cabalem. Rozhodčí ukazuje na penaltový puntík a gólman hostí vidí žlutou kartu, domácí kotel tvrdí, že je to málo... K míči se staví Tlustoš a s přehledem proměňuje. Kunčina vede 1:0.

71. min. - Pagáč nahrává na střed hřiště sniperovi Tlustošovi, ten se zády k bráně prosazuje střelou z otočky. Domácí vedou 2:0.

76. min. - Pozor. Chyba Ondřeje Brychty u levé lajny, ztráta míče a kolmice na rozběhnutého Ryšavého a ten snižuje stav zápasu na 2:1. To už na hřišti není unavený Lukáš Eliáš. Zápletka je na světě.

83. min. - Hezká akce Svitav, Hutira likviduje jejich tutovku. Následuje brejková možnost domácích, Sedláček zakončuje nad bránu.

87. min. - Šmehlík z pravé strany nahrává skrz pokutové území Tomáši Brychtovi, který stvrzuje svůj kvalitní výkon brankou na 3:1.