Kunčina přivezla plný počet bodů ze Semanína

27.08.2017

Kunčina odjela k zápasu bez třech opor: Robert Zeman, Lukáš Eliáš - dovolená, Patrik Kaláb - zraněný kotník.

Sestavy:

Semanín: Šenkýř - Mazal, Kovář, Flídr, Nešický, Hajdari, Bednár (81. Kašpar), Šimek, Dvořák, Votřel, Zadražil (67. Herynek)
Kunčina: Hutira - Šejnoha M., Pešava, Spálenský, Pagáč T. - Pagáč V. (35. Kalina), Brychta T., Sedláček, Švanda - Tlustoš (86. Kumhala), Šmehlík (75. Krepl)

Diváků: 111
žluté karty: 4:0

Na půdě našeho tradičního soupeře chtěla Kunčina využít výsledkový i herní útlum soupeře, který v minulém kole utržil ostudnou desítku v Luži. Začátek utkání nenasvědčoval tomu, že by měli být domácí tradičně důrazní a hladoví po vítězství, bylo patrné, že to není Semanín takový, jaký jej známe.
6. min. - Dlouhý pas doprava posílá Tomáš Brychta na nabíhajícího Źdeňka Šmehlíka, ten se dostal do kontaktu s vyběhnuvším Šenkýřem. Kunčinský expres atak ustál a z úhlu míří na odkrytou bránu Semanína, trefuje jen tyč, od které se míč odráží do autu. Veliká šance zůstává nevyužita.
8. min. - Tlustoš atakuje odkopávajícího Šenkýře, blokuje jeho odkop k Laďovi Pagáčovi, tomu míč v těžké pozici uskakuje.
9. min. - První žlutá karta utkání, dostává jí po ostrém a nesmyslném zákroku Votřel.
14, min. - Semanínští se poprvé dostávají do ohrožení Hutiry, míč končí v síti, ale už po odmávaném autu. Domácí hráči ani neprotestují...
Hosté jsou výrazně lepší, ale do brankových příležitostí se nedostávají. Rohové kopy jsou zahrávány špatně, většinu jich sbírá Šenkýř.
30. min. - Po půlhodině hry mohlo být s Kunčinou zle, rychlonohý Bednár se dostal do zakončení přes Spálenského, jeho dělovku vyráží Hutira těsně nad hlavu dobíhajícího Votřela, Kunčina má štěstí. Odraz míče o 20 cm níže by patrně znamenal branku.
35. min. - Nucené střídání na straně hostí, Vladimíra Pagáče střídá Dominik Kalina.
38. min. - Kombinace hostí, Sedláček posouvá míč až na Švandu v náběhu na levé straně, ten střílí z úhlu ostrou střelu na Šenkýře, ten vyráží na rohový kop.
42. min. - Spálenský zrychluje hru kolmicí na Švandu, ten posílá Tlustoše do úniku. Míra Tlustoš se dostává bohužel do velmiké blízkosti k domácímu golmanovi, který perfektně vyběhnul a zmenšil střelecký úhel.
Do kabin se jde za stavu 0:0, hosté však vypadají kondičně lépe připraveni.
47. min. - Kunčina začíná druhé dějství náporem. Hosté se usazují na polovině Semanína, Švanda střílí z levé strany do horního rohu brány, Šenkýř připraven a vyráží na břevno.
49. min. - Signál hostí z rohového kopu, Tomáš Brychta pobídku nakonec na Spálenského nepouští a zakončuje sám. Signál absolutně nevychází,
50. min. - Kalina se prosazuje na pravé straně, střílí ostrý míč do malého vápna, Tlustošovi chybí krok, Švanda zadní tyč tentokrát nezavírá.
52. min. - BRANKA HOSTÍ: Švanda vyhrál osobní souboj u střídaček ze kterého je autové vhazování, Sedláček zrychluje hru a vhazuje na Švandu, ten rychle dlouhým pasem oslovuje nebíhajícího Šmehlíka na středu hřiště. Zdeněk Šmehlík si nechává míč spadnout a pak jej trefuje skvěle. Na jeho střelu do horní poloviny brány Šenkýř nestačí. Hosté vedou 1:0.
56. min. - Další ostrý zákrok domácího Šimka již nezůstává bez karetního trestu.
59. min. - Domácí neunáší nepříznivý stav, další žlutá karta, tentokráte pro Kováře.
65. min. - Hostující stoper Spálenský hraje skvělý zápas, Hajdari jako by na hřišti nebyl.
70. min. - Střela domácího rychlíka Bednára je velmi slabá, Hutira jí sbírá do koše.
Hosté svědomitě brání výsledek a snaží se o potvrzení výsledku z některéh brejku.
75. min. - Na hřiště přichází Jak Krepl, aby vyztužil defenzívu Kunčiny. Odchází Zdeněk Šmehlík, střelec branky.
88. min. - Sedláček utíká sám na bránu, dostává se až k Šenkýřovi, ten jeho první pokud vyrazil znovu před Sedláčka, který míč lobuje přes ležícího Šenkýře i obránce, který se mezitím stačil vrátit do pokutovéhéo území, avšak míč končí na tyči. Hosté nepotvrzují výsledek, ale nemusí je to mrzet, vítězství 1:0 na půdě tradičního soupeře se počítá.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky